ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Tel.: 533-102-120

Strona główna » Akcesoria cukiernicze i do pieczenia » Lukier plastyczny
01
0

Lukier plastyczny

Lukier plastyczny- jedna z ulubionych form mas do dekorowania i wykończenia tortów. Znajdziesz tu niesamowicie duży wybór koloru od tych pastelowych delikatnych po mocne żywe kolory. Pojedyncze lub w zestawie o różnych gramaturach 50 g 100 g 250 g 500 g oraz 1000 g . Zestawy startowe w sam raz do tworzenia figurek oraz ozdób. Stwórz figurki, ozdoby twoich wypieków. Niech twój tort nie będzie zwyczajny śmietanowy. Lukier plastyczny - zrób modny tort jak z cukierni. Sprawdź naszą ofertę! 
 

Twórz dekoracyjne wypieki z wykorzystaniem lukru plastycznego, które z dumą zaprezentujesz


Któż z nas, będąc dzieckiem, nie lubił bawić się plasteliną? Swoje artystyczne zacięcie możesz przenieść na wypieki, tworząc figurki i dekoracje z jej jadalnej odmiany, czyli lukru plastycznego. Później możesz uwiecznić te dzieła na fotografiach i umieścić na blogu kulinarnym albo portalu społecznościowym. Wykonywanie dekoracyjnych wypieków może być dobrym sposobem na dodatkowy zarobek, co przy okazji da wiele satysfakcji. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie akcesoria do dekoracji i różne kolory lukru plastycznego, uzyskane dzięki użyciu naturalnych barwników. Warto podkreślić, że wiele firm ma wieloletnią tradycję w jego tworzeniu i własną recepturę, dzięki której zachowuje on świeżość na dłużej i może być wykorzystywany przy okazji kolejnych popisów cukiernictwa. Niemniej jednak potrzebne jest odpowiednie przechowywanie, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, aby nie schnął tak jak wspomniana plastelina. Lukier plastyczny jest materiałem niezwykle elastycznym, który łatwo się rozrabia i rozwałkowuje. Jego odpowiednie przygotowanie, czyli stworzenie cienkiej lub grubszej warstwy umożliwia wykrawanie kształtów albo odbijanie szablonów, którymi dekorowany będzie tort, muffinki, babka czy ciasto. Takie wypieki będziesz z dumą prezentować.
 

Wysokiej jakości lukier plastyczny zachęci Twoje dziecko do pomocy w kuchni 


Warto podkreślić, że rozwałkowanie lukru plastycznego jest dziecinnie łatwe, zatem Twoja pociecha z chęcią będzie uczestniczyć w dekorowaniu wypieków. Niezależnie od tego czy preferujesz wegańskie ciasta, bezglutenowe muffinki, czy też tradycyjne torty, znajdziesz odpowiedni lukier plastyczny, dopasowany do Twoich potrzeb. W naszym asortymencie są bowiem zarówno produkty bezglutenowe, jak i niezawierające żelatyny. Mają one formę prostokątnych bloków czy też walców, które można formować na różne sposoby. Jeśli chcesz stworzyć „smerfny” tort dla dziecka, wybierz niebieski lukier plastyczny i ozdób nim cały wypiek bądź wykonaj z niego figurki Smurfów. Gdy chcesz stworzyć muffinki czy ciasto ozdobione różnobarwnymi gwiazdkami, czy kwiatkami zdecyduj się na produkt zawierający nawet 20 różnych kolorów jadalnej plasteliny. Wśród wielu propozycji z pewnością znajdziesz   ten odpowiedni. 
Copyright © Elhandel.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev