ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Tel.: 533-102-120

Strona główna » Akcesoria cukiernicze i do pieczenia » Akcesoria do dekoracji
01
0

Akcesoria do dekoracji

Akcesoria do dekoracji tortów. Ozdabianie wypieków w cale nie musi być trudne i żmudne! Trochę wyobraźni i akcesoria które ułatwią ci ozdabianie i tworzenie arcydzieła wystarczy!
Na naszych stronach znajdziesz szpatułki o różnych kształtach i wielkościach. Pineskę do tworzenia kwiatów a także wsporniki do tortu czy radełka oraz wiele wiele innych produktów.
Dzięki nim zaoszczędzisz czas. Przekonaj się sam/a.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Dekoracja na miarę mistrza cukiernictwa – wybierz akcesoria do dekoracji i poczuj się jak artysta - często wydaje nam się, że wykonanie dekoracyjnego tortu z masą cukrową jest niezwykle trudne. Tymczasem wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do dekoracji, by i w sobie odkryć żyłkę artysty-cukiernika. Wśród narzędzi miłośnika wypieków nie może zabraknąć dekoratorów w kształcie szpilek, które ułatwiają formowanie kwiatów z masy plastycznej. Wystarczy dobrać odpowiednie kolory w tubce, zaopatrzyć się w dekorator, dzięki któremu aplikacja lukru plastycznego będzie niesamowicie łatwa. Pozwoli wykonać róże, hortensje, stokrotki, tulipany i inne popularne kielichy i pąki kwiatowe. W sposób efektowny przy użyciu odpowiednich narzędzi ozdobisz także muffiny. Ich dekorację może stanowić wstążka czy też serpentyna, którą stworzysz przy użyciu radełka. Wiele figurek czy drobnych elementów z masy cukrowej formowanych jest z niezwykłą precyzją. Nerwy na liściach, postrzępione płatki kwiatów czy też mimika figurek – wszystkie te elementy nie są tak trudne do zrobienia, jak się wydaje, dzięki użyciu szpatułek do dekoracji.
 

Precyzyjne wykończenie mas, biszkoptów, tart i drożdżowych wypieków


Każdy rodzaj wypieku, zarówno biszkopt, tarta, jak i drożdżowe słodkie ciasto, zasługuje na odpowiednie wykończenie, które jest swoistą kropką nad „i”. Zamiast męczyć się i wyciągać garnki, łyżki i sitka, lepiej wybrać odpowiednie akcesoria do dekoracji, dzięki którym ciasto zostanie dokładnie pokryte czekoladą, lukrem czy też cukrem pudrem.  Jeśli górny blat tortu chcesz oblać czekoladą, to nic nie stoi na przeszkodzie i wcale nie musisz mieć przy tym wiele sprzątania. Wystarczy, że umieścisz go na kratce do dekorowania. Nadmiar kremu czy masy czekoladowej spłynie po kratce, a Twój wypiek będzie wyglądał idealnie. Wśród akcesoriów do dekoracji znajdziesz także wsporniki do ciasta, dzięki którym twój piętrowy tort nie runie, ani nie zapadnie się podczas prezentacji i krojenia.  Podobnie szybko możesz dokończyć swoje cukiernicze dzieło, wykorzystując duży pojemnik do cukru pudru zamiast sitka. Na pewno nie zmarnujesz ani grama słodkiego wykończenia, ograniczysz też czas poświęcony na sprzątanie blatów i podłogi. Wśród akcesoriów do dekoracji są także szablony, dzięki którym na masie plastycznej uzyskasz kamienny efekt, czy też wzór cegiełki.
Copyright © Elhandel.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev