ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Tel.: 533-102-120

Strona główna » Akcesoria cukiernicze i do pieczenia » Patery i stojaki
01
0

Patery i stojaki

Patery i stojaki pozwalają na jeszcze lepsze wyeksponowanie wypieków, ale i odwracają uwagę od tych mniej udanych, które każdemu nawet dobremu cukiernikowi-amatorowi może się przydarzyć. Zatem powinny być na wyposażeniu w każdym domu, nawet jeżeli pieczecie tylko od czasu do czasu. W naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje zarówno pater jak i stojaków, które różnią się nie tylko walorami estetycznymi, ale i funkcjonalnością, jednak wszystkie łączy także to, że są najwyższej jakości, a ponadto dopracowane w każdym, nawet najmniejszym, szczególe.
 

Wybór pater i stojaków ma znaczenie – jaki model wybrać?


Na paterach i stojakach możecie nie tylko umieścić ciasta czy nawet torty, ale także ciasteczka, kanapki, a nawet koreczki. Dzięki nim jeszcze lepiej zaprezentujecie serwowane smakołyki. Co więcej, nabieranie ich na talerz będzie jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Dzięki stabilnej podstawie można na nich bez problemu kroić ciasta, nawet te z kremem.  Do wyboru są patery i stojaki z różnych materiałów. Te z porcelany będą też doskonałą dekoracją stołu i pięknie będą komponować się z zastawą, wykonaną z tego samego materiału. Ale możecie też postawić na równie stylowe modele ze szkła, które mają wyjątkową przejrzystość, a przy tym są równie  praktyczne. Co ważne, jedne i drugie można myć w zmywarce, co jest oczywiście kolejną zaletą.  Możecie też wybrać patery i stojaki z tworzyw sztucznych, które są bogato zdobione  kwiatami czy innymi dekorami. Jeżeli natomiast organizujecie przyjęcie urodzinowe dziecka, to polecamy Wam te z kolorowego, usztywnianego kartonu, np. w kolorze różowym, które będą wprost idealne na przyjęcie dla małej księżniczki.
 

Funkcjonalność przez duże "F", czyli dlaczego w Twoim domu nie może zabraknąć pater i stojaków?


Możecie wybrać klasyczne patery i stojaki posadowione na stabilnej i solidnej nóżce, ale i te piętrowe ze stojakiem w środku. Polecamy także  modele wyposażone w klosz, dzięki którym łatwo można przenieść ciasta, a nawet je przewieźć, ale mają jeszcze jedną dużą zaletą, wszak chronią wypieki przed wyschnięciem. Na paterach czy stojakach można umieścić muffinkowy tort. Jednak nie muszą być one użytkowane okazyjnie, gdyż można na nich trzymać także owoce czy cukierki.
Copyright © Elhandel.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev