ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Tel.: 533-102-120

Strona główna » Akcesoria cukiernicze i do pieczenia » Stolnice i wałki
01
0

Stolnice i wałki

Stolnice i wałki to dział w którym znajdziesz akcesoria przydatne w każdej kuchni. Wałki różnego rodzaju tradycyjne drewniane te zwyczajne ale i obrotowe. Silikonowe z rączkami z tworzywa sztucznego albo drewna. Znajdziesz tu także takie rarytasy jak wałki marmurowe którymi bez żadnej siły rozwałkujesz ciasto. A co powiesz na wałek ze stali nierdzewnej? Taki także posiadamy! Różna wielkość powierzchni roboczej. W tym dziale znajdziesz także maty te silikonowe jak i z tworzywa sztucznego! Szeroka gama wielkości sprawi że znajdziesz to czego szukasz! 
 

Stolnice i wałki – funkcjonalność na najwyższym  poziomie


Przygotowywanie posiłków może być jeszcze łatwiejsze. Wystarczy tylko postawić na stolnice i wałki z naszej oferty. Zapewnią one maksymalną funkcjonalność i jeszcze większą wygodę. Bardzo praktyczna jest stolnica wykonana z silikonu. Jej powierzchnia jest gładka, co pozwala na jeszcze łatwiejsze utrzymanie czystości. A dzięki podziałkom wyrażonym w calach i centymetrach, bez problemu można rozwałkować ciasto i uzyskać pożądany rozmiar. Ale zaletą jest jeszcze fakt, iż matę można umieścić nawet w piekarniku. Zatem może być alternatywą dla papieru, wszak nawet ciastka kruche czy też francuskie nie będą przywierać. Co więcej, jest to produkt wielokrotnego użytku. Wszystkie warianty silikonowych stolnic są wygodne w użytkowaniu i łatwo można na nich ugniatać ciasto, wałkować czy wykrawać ciasteczka. Warto też zauważyć, że utrzymanie czystości w kuchni jest łatwiejsze, wszak nie trzeba ciągle myć blatów. Wystarczy tylko przetrzeć stolnicę i gotowe. A potem pozostaje już tylko ją zwinąć i schować. Oczywiście w kuchni nie może też zabraknąć wałków. Poza klasycznymi wariantami polecamy też te z regulacją. Pozwalają one na równe rozwałkowanie ciasta, choćby grubości od 2 do 8 mm. Możecie wybrać wykonane z silikonu czy ze stali nierdzewnej. Dzięki stolnicom i wałkom z naszej oferty praca w kuchni będzie przyjemniejsza.
 

Dzięki stolnicom i wałkom ułatwisz wiele prac w kuchni


Wszystkie stolnice i wałki, jakie znajdziecie w naszym sklepie, są najwyższej jakości. Dzięki temu nie tylko ułatwią Wam codzienną pracę w kuchni, ale i posłużą przez lata. Wykonane są z najlepszych i w pełni bezpiecznych materiałów, które posiadają certyfikat świadczący, że nadają się do kontaktu z żywnością. Nie pochłaniają też zapachów. Dostępne są wałki przeznaczone do rozwałkowywania ciasta, ale i masy cukrowej. Można wybrać wariant klasyczny lub mniejszy. Decydując się na ten drugi, można pracować nawet jedną ręką. Możecie wybrać także komplet, w skład którego wchodzi stolnica i wałek oraz niezbędne kuchenne akcesoria. Gwarantujemy zadowolenie i niską cenę.
Copyright © Elhandel.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev