ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Tel.: 533-102-120

Strona główna » Akcesoria cukiernicze i do pieczenia » Świeczki okolicznościowe
01
0

Świeczki okolicznościowe

Świeczki okolicznościowe znajdziesz tu szeroką gamę świeczek! Świeczki w różnych kolorach, jednolite oraz różnokolorowe. Cyfry, figurki lub zwyczajne. Zestaw który świeci się różnymi kolorami. Z motywem bajkowym. Sprawdź sam! I wybierz coś czego szukasz! 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Świeczki okolicznościowe podkreślą wyjątkowość urodzin czy rocznicy


Planując przyjęcie z okazji urodzin czy rocznicy ślubu, bardzo często zamawia się tort. Jednak czym byłby tort bez umieszczonych na nim świeczek okolicznościowych? Tak naprawdę stałby się zwykłym ciastem. A właśnie dzięki świeczkom jest on wyjątkowy. Ba! Świeczki sprawią, że nawet zwykłe ciasto będzie czymś więcej niż tylko wypiekiem. Wspaniale więc podkreślają ważne chwile, które dzięki tym niepozornym elementom staną się niezapomniane. W naszej ofercie znajdziecie świeczki okolicznościowe, które dodają każdemu przyjęciu więcej animuszu. Możecie oczywiście postawić na klasyczne cyferki, ale też wybrać coś bardziej nowoczesnego, a wręcz odblaskowego, a dokładnie świeczki okolicznościowe w wersji brokatowej, które są niezbędne w  przypadku uroczystości utrzymanych w stylu glamour, ale to także dobry wybór, gdy Wasza pociecha kończy np. 18 lat. Dostępne są też takie w kolorze złotym czy srebrnym, a nawet z kolorowym obramowaniem. Ale możecie uczynić dane przyjęcie czy imprezę jeszcze bardziej wystrzałową, wszak ważne daty potrzebują właściwej oprawy i w tym przypadku możemy polecić Wam świeczki okolicznościowe wydobywające złoto-srebrne iskierki, które na pewno przyciągają uwagę.
 

Wywołaj uśmiech na Twarzy dziecka dzięki świeczkom okolicznościowym


Urodziny to wyjątkowy dzień, szczególnie jeżeli macie dzieci. Warto więc sprawić, by Wasze pociechy uśmiechały się od "ucha do ucha". Zatem poza zakupem tortu trzeba też zakupić odpowiednie świeczki okolicznościowe. Możecie oczywiście wybrać pojedyncze i umieścić na wypieku tyle sztuk ile dziecko ma lat, albo też postawić na idealnie spersonalizowane świeczki, a więc takie, które przedstawiają ich ulubionych bohaterów. Tort w kształcie Świnki Peppy i świeczka  w formie figurki na pewno spodoba się małym fanom tej bajki. Możecie też wybrać takie przedstawiające bohaterów ulubionej bajki wszystkich dzieci, a więc "Psiego patrolu", ale w naszej ofercie znajdziecie też coś, co spodoba się małemu księciu czy księżniczce, czyli świeczki  przestawiające postacie z "Krainy lodu". Ale dzięki świeczkom okolicznościowym uratujecie też niezbyt udany wypiek i sprawicie, że nikt nawet nie zwrócić uwagi na jego słabą estetykę.
Copyright © Elhandel.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev